2018-07-08-bacardi-0334

Catering Inveria

Наш кейтеринг — Ваші смачні спогади про захід

Про нас

Ми пропонуємо повний спектр послуг у сфері проведення урочистих і офіційних заходів із забезпеченням виїзного ресторанного обслуговування – кейтеринг-сервісу. Організовуємо фуршети, банкети, барбекю, кава-брейки де завгодно клієнту і не доступно стаціонарному ресторану.

Послуги

  • обслуговування закритих заходів VIP-рівня
  • повний комплекс послуг ресторану виїзного обслуговування
  • приготування, доставка меню і обслуговування за індивідуальним замовленням
  • супровід і обслуговування смачної частини заходу

Формати кейтеринг обслуговування

Ми – це професіоналізм, мобільність, порядність, демократичний підхід і найсмачніші спогади про захід

180037

Кава-брейк

Коротка, але смачна перерва, яка дозволить вашим гостям поповнити ресурс енергії і насолодитися спілкуванням у компанії ароматної кави і повітряних солодощів.

175533

Кава-брейк + Фуршет

Кава-брейк доповнює перерви, для яких фуршет занадто ємний, гості можуть пригоститися кавою та солодощами, не відволікаючись від розмов і не витрачаючи багато часу. Фуршет – складається з меню закусок і витончених порційних страв.

2018-07-08-bacardi-0336

Фуршет

Фуршет – ситне доповнення до вашого спілкування, яке передбачає зручний перекус без розсадження за столами. Фуршет складається з меню закусок і витончених порційних страв, якими зручно пригощатися, навіть під час руху.

2018-07-08-bacardi-0557

Ланч

Повноцінний прийом їжі, що забезпечить повне поповнення ресурсів організму. Дозволить реалізовувати програми довгих заходів, не турбуючись про ситість гостей.

Наше меню

Це заздалегідь спланований і продуманий раціон вашого заходу, який був складений, відповідно до власних уподобань найзавзятіших гурманів, як ми самі. Саме тому у нашому меню ви зможете знайти вишукані страви різних країн світу

2018-07-08-bacardi-0324

Оформити запит на кейтеринг

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами найближчим часом