29258614_1689196641136382_1111800220699590656_n

До мероприятия осталось:

Дней
Часов
Минут
Сек

ВІЗУАЛЬНА СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ «БІЗНЕС ЩАСТЯ КРАЇНА»

Вперше для читачів журналу БІЗНЕС від бізнес-художника й майстра позитивних змін Ігора Заболотного та консультанта з талантів й кар’єри Олени Штефієнко.

Запрошуємо власників бізнесу, CEO, HR-директорів.

Коли: 20 березня 2018, 15.00 – 18.00
Де: INVERIA flow space, м. Київ, вул. Володимирська, 49А
20 березня в Міжнародний день щастя для власників та менеджменту українських компаній буде проведена унікальна стратегічна сесія, що візуалізує джерела та можливості ефективного використання позитивної енергії для бізнесменів, компаній та країни в цілому. Кожен отримає унікальні інсайти, що стануть у нагоді для розвитку бізнесу, та нові інструменти візуального мислення й скрайбингу. Ми разом відсвяткуємо Міжнародний день щастя, зберемо історії підприємців, які вибудовують свій бізнес за принципами щасливих компаній, та створимо підгрунтя для розвитку щасливої України.
Модератори заходу:
Ігор Заболотний – режисер презентацій, скрайбер, графічний фасилітатор, майстер візуального мислення, ілюстратор бізнес літератури. Творець презентаційного агентства #Artscribe. Експерт з проведення воркшопів для впровадження позитивних змін в компаніях і розкриття талантів співробітників. Автор «Школи Скрайбинга і візуальних презентацій Ігора Заболотного».

Олена Штефієнко – консультант з талантів і кар’єри, радник власників і керівників бізнесу, рекрутер та консультант з організаційного розвитку.
Участь у заході є безкоштовною та за попередньою реєстрацією info@business.ua, кількість місць обмежена.

P.S. Учасники статегічної сесії отримають можливість попереднього замовлення унікальної книги “ФОРМУЛА ЩАСТЯ”, виконавчого директора компанії GOOGLE X, Мо Гаудата, що вперше вийде в Україні у квітні. Вартість – 250 грн. https://www.onebillionhappy.org/

Поделиться

Комментарии

Оставить отзыв