дизайн1 (1)

До мероприятия осталось:

Дней
Часов
Минут
Сек

Проект Культурний код від Європейської Школи Дизайну та Фонду сприяння розвитку мистецтв, за підтримки Посольства Франції в Україні та Французького інституту представляють: ВПЕРШЕ в УКРАЇНІ Isabelle Daëron в рамках 15-го фестивалю “Французька весна” в Києві.

Isabelle Daëron – французький дизайнер з Парижу. Закінчила школу дизайну Ensci-Les Ateliers (Paris) і School of Art and Design (Reims). Спеціалізується на проектуванні просторів і об’єктах мистецтва, які дають поживу для роздумів. Займається проблематикою навколишнього середовища і природних елементів, які її складають. Під певне завдання розробляє філософію, яка згодом трансформується у вітрини магазинів. Бере активну участь у дослідницьких програмах відділу проектів Cité du (Saint-Étienne) і викладає в Ensad, Національній школі декоративних мистецтв в Парижі. Засновниця студії дизайну Studio Isabelle Daëron.

Запрошуємо дизайнерів та архітекторів на воркшоп “From design to design”, який пройде 25 квітня в просторі INVERIA flow space за адресою: вул. Володимирська, 49А.

В програмі заходу:

Воркшоп «Від дизайну до дизайну», буде присвячений досягненням і творчому процесу студії Ізабель Даерон, яка розвиває діяльність у сферах міського дизайну, сценографії та досліджень.

Ізабель Даерон на прикладі 5-10 вітрин для різних люксових брендів, розповість, як працювати з вітринами, вимоги, які поставлені перед дизайнером, при розробці проекту, важливість врахування особливостей бренду, і яким чином цього можна досягти.

Початок о 19:00

РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА: https://goo.gl/3jX5WE
Відвідування заходу тільки після придбання квитка: https://2event.com/ru/events/1364721

Вартість квитків: 450 грн. та 550 грн. в день заходу

Організатори заходу:

Посольство Франції в Україні
Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine
Европейская Школа Дизайна
Фонд сприяння розвитку мистецтв / The Arts Support Fund

Программа Креативна Європа спрямована на підтримку культурного та креативного сектору України, націлена на популяризацію культурного різноманіття та зміцнення конкурентної здатності на міжнародному ринку.

Детальная інформація стосовно участі:
+38 (044) 221-37-18, +38 (067) 443-27-19 та eds.yes@gmail.com

Акредитація:
+38 (044) 331-33-77 та info.culturalcode@gmail.com

Поделиться

Комментарии

Оставить отзыв