123063701_3063301443770160_3422015312933571272_o

До мероприятия осталось:

Дней
Часов
Минут
Сек
📚 20-ті роки 20-го століття в українській літературі – період максимально особливий. Соціальні зміни, культурний вибух, мистецькі пошуки. А ще конкуретні естетичні візії, видавничі можливості, перетин і дифузія культурних практик, перехід кількості в якість, дискусії та унаочнення нових орієнтирів. І різномасті школи, групи, осередки та об’єднання. А «перші серед рівних» – київські неокласики.
📚 Микола Зеров і Павло Филипович, Максим Рильський і Освальд Бургардт, Михайло Драй-Хмара та Віктор Петров-Домонтович: кого слід вважати центром гуртка і чи був той офіційним? Що безсумнівно усіх їх поєднувало, як це пов’язано з класикою та модернізмом і чи можливо уявити «червоний ренесанс» без неокласиків?
📚 Які лінії напруги між ними – і між ними та мистецьким різношерстим загалом – існували, чи показав себе неокласицизм у прозі та що врешті сталося з їхнім спадком: естетикою, світоглядом, неабиякими технічними й смисловими здобутками?
📚 ЛЕКЦІЮ ПРОВОДИТЬ:
Євгеній Стасіневич – літературний критик, літературознавець, популярний радіоведучий і ведучий програми про літературу й книги «Букоголіки» на UA: Суспільне, лектор багатьох освітніх проєктів, автор книги «Ціна питання», соредактор розділу культури в «Українському журналі» (Прага, Чехія).
Вартість офлайн участі до 26.11 — 400 грн
Офлайн участь в день заходу — 450 грн
Оналйн участь в єфірі — 220 грн
Придбати квиток: https://event.inveria.com.ua/ne-rozkazhut-u-shkoli…/
Поделиться