18425355_1752705138354703_3633319127026516006_n

До мероприятия осталось:

Дней
Часов
Минут
Сек

Вікові групи:
17+ (доросла група)
8-12 років
13-16 років

Старт навчання першого потоку – 16 травня (по 27 червня включно)

Мета курсу:
– познайомити Вас або Вашу дитину із секретами акторської майстерності
– допомогти відкрити в собі творчі сторони, стати впевненими в своїх талантах
– залучити в кіно нові обличчя – ще невідомим талантам зробити доступним шлях у велике кіно.

Наш перший курс “Акторська майстерність. Базовий рівень” ми сформували таким чином, щоб за короткий період дати кожному учневі базові навички акторської майстерності, сценічної мови, сценічного руху та пластики.

Крім того, в курс включені обов’язкові майстер-класи з професіоналами ринку та спеціалістами кінокомпанії Star Media. Ці зустрічі покликані сформувати в учнів чітке розуміння того як влаштований кіноринок, які кар’єрні можливості він може дати вже сьогодні та які перспективи відкриває в майбутньому. На цих майстер-класах та лекторіях учні з перших уст отримають реальне розуміння того як влаштований знімальний майданчик, як працювати з режисером, як взаємодіяти з оператором та знімальною групою, як знайти свою акторську нішу та правильно в ній розвиватись тощо.

Детальна програма, розклад занять та інформація про викладачів на сайті starmediaschool.com

Випускники STAR MEDIA SCHOOL отримують свідоцтво про закінчення кіношколи і автоматично зараховуються до бази акторського агентства, яке займатиметься влаштуванням випускників у кіно- і телепроекти як кінокомпанії Star Media, так і інших продакшенів.

На наших заняттях ми будемо вчити як правильно володіти своїм тілом, буде багато вправ на увагу, уяву, спілкування в кадрі та багато іншого, необхідного для зйомок. У програмі передбачаються майстер-класи від відомого режисера, професійного кіносценариста та висококласного оператора. Завершальним акордом стане випускний концерт учнів та зарахування до акторського агентства.

Усі заняття проводяться в стильному просторі бізнес-класу INVERIA flow space, який знаходиться в центрі Києва, відразу навпроти оперного театру (м. Театральна, м. Золоті Ворота)

Поделиться